Konkurs ekologiczny ,,COŚ Z NICZEGO"

2012-06-05 20:57:18

31 maja w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej ,,Coś z niczego"

Konkurs jest częścią programu realizowanego do końca 2012 roku ,,EkoAsy" przez Agencję Create Eocent ze Szczecina. Program ma na celu edukację ekologiczną i jest adresowany do dzieci i młodzieży w przedszkolach i szkołach podstawowych, nauczycieli i rodziców - segregacja odpadów i związana z nią ochrona środowiska naturalnego.Na konkurs wpłynęły prace prawie ze wszystkich grup wiekowych - ,,Misiów" , ,,Myszek", ,,Biedronek", ,,Tygrysków" i ,,Krasnoludków". Początkowy zamysł był prosty - wybranie najciekawszych prac oraz wyłonienie I,II i III miejsca. Jednak okazało się, że prace są tak oryginalne i pomysłowe, zaskakujące w formie, wymagające wysiłku czasami naprawdę żmudnego, że koncepcja uległa zmianie. Wszystkie prace zostały wyróżnione i nagrodzone ponieważ wszystkie na to zasługiwały. SERDECZNIE GRATULUJEMY!