SZLACHETNA PACZKA Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę

2013-01-10 21:26:11

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę Poniżej znajduje się relacja z dostarczenia paczki rodzinie (oznaczonej numerem LBU-1170-035387) oraz słowa podziękowania od obdarowanych i wolontariusza:

Wszystkie rzeczy sprawiły pani Kamili i jej dzieciom radość. Pani Kamila była zadowolona zwłaszcza z artykułów spożywczych, ponieważ teraz ma pewność, że będzie w stanie uszykować wigilijną kolację. Dzieci szalały po pokoju z kartonami zabawek. Dzieci wpadały do kartonów z zabawkami. To było czyste szaleństwo! Mały Henio szukając zabawki dla siebie rozpakowywał wszystkie kartony. W domu zapanowała ogromna radość. Co chce Państwu przekazać wolontariusz: Pani Agnieszko, dziękuję za miłą współpracę. Polecam się na przyszłość. Współpraca z Panią to czysta przyjemność. Chylę czoła przed tak wspaniałymi ludźmi jak Pani. Jestem pełna podziwu za wytrwałość, za czas poświęcony i za wielkie serce. Dziękuję za wspaniałe rozmowy telefoniczne i myślę, że jeszcze będą trwały nie jeden raz. Bardzo, bardzo dziękuję i do zobaczenia. Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina: Pani Kamila bardzo dziękuje, zostały spełnione jej marzenia. O takich świętach marzyła! Życzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia, wytrwałości i spełnienia marzeń. Niech te święta będą cudownie radosne dla wszystkich.