,,Bajki, które znamy" - Cała Polska czyta dzieciom

2012-03-15 21:31:04

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców do udziału w konkursie pt.,,Bajki, które znamy"

W poszczególnych grupach znajdują się kupony konkursowe, które należy wypełnić i przynieść do przedszkola. Rozstrzygnięcie konkursu 21 marca 2012r.W tym dniu wylosujemy 10 kuponów, które zostaną nagrodzone. ,,Bajki, które znamy to jedno z wielu działań naszego przedszkola w ramach kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom" do której włączyliśmy się kilka lat temu zgłaszając się do klubu czytających przedszkoli. Dzieci lubią książki, a jeszcze bardziej gdy im się czyta. Codzienne głośne czytanie dziecku dla przyjemności jest najskuteczniejszym sposobem wychowania czytelnika - człowieka samodzielnie myślącego, posiadającego wiedzę i umiejętność jej poszerzania.Życzymy miłej zabawy!